ЖК “Кришталеві джерела”
Class:
Комфорт
Status:
Будується
Square:
150 177 m²

Опис проекту

Розташування

ЖК “Кришталеві джерела” знаходиться за адресою вул. Метрологічна, вул. Академіка Заболотного, 148, між садово-парковим комплексом «Феофанія» (152 га) та Хотівським лісом (160 га) в екологічно чистій зоні Києва. Поруч святі місця (храм Святого Пантелеймона), цілющі джерела, озера, ландшафтний парк. Шлях від ЖК «Кришталеві джерела» до центру столиці складає 15 хвилин. Громадський транспорт: найближча станція метро «Теремки» в районі Одеської площі – 5-7 хв, станція «Виставковий центр» -10 хв.

Переваги 

  • Клубна забудова в ЖК «Кришталеві джерела» дає унікальну можливість кожному мати свій особистий життєвий простір, забезпечує підвищений комфорт і безпеку проживання. В Європі, саме клубна середньоповерхова забудова вже давно визнана «золотим стандартом» житла.
  • Високий рівень будівництва та функціональні архітектурні рішення приємно поєднуються з комфортним рівнем вартості квадратного метра.
  • У комплексі представлені квартири площею від 26 до 129 кв.м. Ви можете зупинити свій вибір на студії 29 кв.м., однокімнатних квартирах 40-49 кв.м., а в двокімнатній квартирі площею 60 кв. м точно вистачить місця всім. Вашій великій родині потрібна простора трьох- або чотирикімнатна? Варіантів безліч, вибір за вами.
  • Маленькі жителі комплексу «Кришталеві джерела» проводять вільний час на свіжому повітрі: в облаштованому дворі, що охороняється або в просторому парку. До послуг спортсменів – велодоріжки та спортивні майданчики.
Gallery
ЖК "Кришталеві джерела"
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).