ART KVARTAL City Space
Клас:
Преміум
Status:
Будується
Square:
100 000 m²

Опис проекту

Декларація архітектурного стилю:
Іронічність та парадоксальність. Театральність та складні образні асоціації.

Особливості архітектурного рішення:
Проект незвичайний тим, що у старому місті, з його жорсткою структурою (квартальною), створюється новий публічний простір, який буде приєднаний до міського парку безпосередньо, а не через вулицю. Ми пропонуємо створення потужного магніту для розвитку та оживлення
туристичного, рекреаційного пішохідного вектору: Потьомкінські сходи – Шахський палац – Одеський художній музей – Площа Товстого Сонця.
Усі споруди, з точки зору архітектурної пластики абсолютно різні. Це як звучання окремих інструментів у складі оркестру. У кожної споруди (функції) своє звучання.

 

Особливості функціонального зонування:
Горизонтальна парцеляція – основний пластичний прийом просторової організації. Перед усім, він обумовлений рел’єфом. Перепад між Маринеско і Приморською досягає 20-25 метрів. Візуально та функціонально, комплекс поділений по вертикалі на 3 простори. Пеший, нижній – публічний простір площа – місце загальноміської комунікації. Другий, середній – напівприватний (змішаний) простір, що належить , залежно від функції, споживачу. Третій, верхній – приватний простір, яке може комунікувати з іншими просторами лише по бажанню.

Авторство

Концепція: “Terra project”

Галерея
ART KVARTAL City Space
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).