BRISTOL Comfort House
Клас:
Комфорт
Status:
Будівництво будинку закінчено
Square:
16 300 m²

Опис проекту

Розташування

BRISTOL Comfort House розташований поряд із центром, на проспекті В. Лобановського, який служить одним з найважливіших транспортних шляхів столиці.

Переваги

  • Вдале розташування (біля метро, поряд із центром, неподалік від торгівельних центрів)
  • Якісне житло (перевірена якість будівництва, багато типів квартир, зручне планування)
  • Розумна ціна
  • Зручна інфраструктура (комфортна прибудинкова територія, для життя – поряд із будинком)
  • Надійна інвестиція (прогнозоване зростання цін у цьому районі, гарантії надійного забудовника)

Ми подбали, щоб ви комфортно почували себе не лише у власній квартирі, а й у суспільному просторі BRISTOL Comfort House, а також на прибудинковій території.

Авторство

Концепція (Об’ємно-планувальні рішення): “Terra project”

Концепція (Фасадні рішення): Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
BRISTOL Comfort House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).