CHICAGO Central House
Клас:
Преміум
Status:
Будівництво будинку закінчено
Square:
30 000 m²

Опис проекту

CHICAGO Central House − амбіційний проект, який поєднує в собі яскраву чиказьку архітектуру, комфорт світового рівня та всі переваги життя в столиці. Цей житловий комплекс створений для тих, хто хоче завжди перебувати у центрі − у центрі міста, у центрі ділового та культурного життя.

Ми не продаємо так зване «елітне житло». Ми пропонуємо комфортний і гармонійний простір для тих, для кого важливо жити серед однодумців, для тих, хто цінує стиль та витонченість у кожній деталі.

 

Розташування

CHICAGO Central House розташований на перетині центральних вулиць столиці − Жилянської та Антоновича. Це той щасливий випадок, коли життя в історичному районі міста поєднується з енергетикою ділових кварталів. Вам знадобиться всього три хвилини, аби дійти до головного спортивного комплексу “Олімпійський”, та близько п’яти хвилин, аби доїхати до Хрещатика. Та найголовніше − усе, що потрібно для комфортного життя, знаходитиметься зовсім поряд з вашим будинком.

1 хвилина пішки до найближчих кафе та ресторанів

1 хвилина пішки до найближчих торгівельних центрів

2 хвилина пішки до найближчої станції метро

3 хвилина пішки до Театру оперети та НСК «Олімпійський»

5 хвилин на автомобілі до Хрещатика

7 хвилин пішки до художніх музеїв

7 хвилин пішки до парку Шевченка

Щоб дістатися найближчих кафе та ресторанів, вам навіть не потрібно залишати будинок, адже декілька закладів будуть розташовані на перших поверхах CHICAGO Central House. Ми подбали про те, аби житловий комплекс мав власну інфраструктуру. Загальна площа комерційної нерухомості у CHICAGO Central House становить понад 5000 м² та займає п’ять поверхів будинку. Проектуючи нежитлові приміщення, ми окремо підійшли до кожного сегменту бізнесу: перший та другий поверхи відвели для магазинів та ресторанів, з третього по п’ятий поверхи – для офісів.

 

Переваги

АМЕРИКАНСЬКИЙ РІВЕНЬ ЖИТТЯ, доступний тепер в Україні

ЦЕНТРАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ – у пішій доступності від сіті та старого міста

УНІКАЛЬНА АРХІТЕКТУРА будинку, що виконана у яскравому чиказькому стилі

ШЕДЕВРИ СУЧАСНОГО МИСТЕЦТВА у суспільному просторі будинку

ПРОФЕСІЙНИЙКОНСЬЄРЖ-СЕРВІС для усіх мешканців будинку

ПІДЗЕМНИЙ ПАРКІНГ для всіх авто мешканців

Авторство

Концепція (Об’ємно-планувальні рішення): Бородкіна А.Ю.

Концепція (Фасадні рішення): Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

 

Галерея
CHICAGO Central House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).