FRANKLIN Concept House
Клас:
Преміум
Status:
Будується
Square:
19 300 m²

Либо напишите книгу, стоящую чтения, либо сделайте что-то,  стоящее написания  книги.

Бенджамин  Франклин

В центре столицы мы создаем первый в Киеве пятизвездочный дом. Он предназначен для  людей, которые требуют лучшего для себя и своих близких. Для тех, кто выбирает ритм киевского сити и уют  исторического центра. Для тех, кто ценит безопасность, приватность и надежность. Для тех, кто не гонится за  изменчивой модой, отыскав собственный  элегантный стиль.

Место с душой — бесспорно, так можно описать FRANKLIN Concept House. Душа этого дома неповторима и многогранна – она состоит из легенд старого Киева, из стремлений людей, которые создали этот дом, и заветных желаний тех, кто будет в нем жить.

Авторство

Концепція: Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
FRANKLIN Concept House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).