HOME & PARK Comfort House
Клас:
Комфорт
Status:
Будується
Square:
12 500 m²

Опис проекту

Будинок, у якому ми втілили мрії турботливих батьків. Інфраструктура для сім’ї, безпечна прибудинкова територія, закрита від автівок, сучасна архітектура та розташування неподалік метро — у HOME & PARK Comfort House є все для комфортного та щасливого життя.

 

Що потрібно для щастя? Комфортне житло за доступною ціною. Парк для прогулянок і занять спортом. Сучасна та безпечна інфраструктура для ваших дітей. Все, що необхідно — у вашому будинку або поряд з ним.

 

Ми подбали про те, щоб ваш будинок був сповнений щастям. Особливу увагу ми приділили інфраструктурі, яка задовольнятиме потреби сімей. У HOME & PARK ваші діти зможуть навчатися та розважатися, не залишаючи територію будинку. А ви будете почувати себе впевнено — за ігровим майданчиком та іншими місцями, призначеними для дітей, можна спостерігати за допомогою смартфону.

Розташування

HOME&PARK розташований у центрі Борисполя за адресою вул. Бежовка, 14, поряд із гімназією «Перспектива».

Де б ви не працювали – у Києві чи у Борисполі, вам буде зручно діставатися до роботи. А вашим дітям – до школи або до дитячого садочку, який розташований у будинку.

Переваги

  • Зручне розташування
  • Власний парк з дитячим і спортивним майданчиком
  • Гармонійна інфраструктура будинку розроблена спеціально для сімей
  • Сучасний садочок у будинку
  • Система відеоспостереження за громадськими просторами, доступна для всіх мешканців
  • Зручні планування які задовольняють потреби будь-якої сім’ї

Авторство

Концепція: “Terra project”

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
HOME & PARK Comfort House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).