RESIDENT Concept House
Клас:
Преміум
Status:
Будується
Square:
9 900 m²

Опис проекту

RESIDENT Concept House поєднав у собі всі переваги клубного формату: обмежена кількість квартир, розташування в історичному та діловому центрі столиці, використання сучасних технологій в обслуговуванні будинку.

Житловий комплекс розташований на вулиці Володимирська, 86А. Звідси ви пішки дістанетесь до головних архітектурних пам’яток міста, об’єктів ділової та культурної інфраструктури.

Архітектура

Ми впевнені, що щастя вимірюється красою. Гарне життя, гарна сім’я, гарні люди навколо… А також та краса, яку ви створюєте щодня завдяки своїй творчій енергії та своєму смаку.

Саме тому ми приділяємо стільки уваги створенню унікальної естетики, яка стала впізнаваною рисою RESIDENT Concept House. Яскравий фасад із просторими терасами, на яких висаджені кущі та дерева. Перші поверхи, оздоблені металом, який нагадує старовинне золото. Витвори сучасного мистецтва у інтер’єрах суспільних просторів. Краса повинна оточувати вас не лише у ваших апартаментах, а й за їх межами!

Переваги

  • Будинок оточений пам’ятками архітектури, культурними закладами та іншими місцями сили
  • Насичена інфраструктура – десятки кафе, ресторанів, магазинів та торгових центрів
  • Нечисленна спільнота мешканців, притаманно клубному будинку
  • Продумана естетика та ергономіка суспільних просторів
  • Супер-сучасна система безпеки, яка враховує повне збереження конфіденційності
  • Вдале розташування – у історичному центрі міста, на перетині ключових транспортних артерій
  • Поряд із будинком – мальовничий парк Шевченка, Ботанічний сад та ще чимало місць для прогулянок

Підземний паркінг

Сьогодні підземний паркінг став невід’ємною частиною інфраструктури житлових комплексів. Та для цього є досить обґрунтовані причини:

  • Парковка на перших та нульових поверхах значно економить площу прибудинкової території, що дозволяє забудовникам повною мірою реалізувати концепцію благоустрою будинку.
  • Наявність паркомісця робить ЖК більш привабливим для інвесторів. Кожен водій зацікавлений в тому, аби його автівка була захищена від дощу, снігу та перепадів температури.
  • Підземний паркінг допомагає систематизувати транспортну інфраструктуру, розподіляючи простір на пішохідну зону та автомобільні проїзди. Проектуючи стоянку в будинку, передбачено місця для велопаркінгу, що також вирішує питання зберігання велосипедів.

Безпечні та зелені двори, де є площа для дитячого майданчика та зони для відпочинку – це результат не тільки правильного проектування житлового комплексу, але й ознака піклування про комфортне проживання його мешканців.

Він буде розташовуватися на двох рівнях та матиме 38 паркомісць. Максимальна площа складатиме 12,5 м², мінімальна – 7,6 м², тому власники смарту або позашляховика зможуть обрати паркомісце, оптимальне для своєї автівки. Для зручності резидентів і гостей ЖК у підземній парковці буде працювати ліфт, тому, залишивши автомобіль, його власник може одразу піднятися на свій поверх.

Оснащення паркінгу буде відповідати всім вимогам безпеки – кожен поверх буде обладнаний системою пожежної сигналізації та датчиками задимлення. У підземних приміщеннях ЖК Резидент запроектовано систему водяного пожежогасіння. Також ми передбачили протипожежний аварійний виїзд та додаткові виходи.

Авторство

Концепція: Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
RESIDENT Concept House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).