New York Concept House
Клас:
Преміум
Status:
Будівництво будинку закінчено

Опис проекту

Філософія

Настав час розумного та комфортного житла, адже ЖК NEW YORK Concept House — це чудова можливість створювати навколо себе простір, який відповідає вашим потребам.

У нашому проекті ми спробували реалізувати кращі риси Манхеттену — ритм сучасного мегаполісу та можливість вести розмірене життя в самому центрі Києва. Наш житловий комплекс стане для мешканців острівцем спокою, безпечним і затишним місцем, де вони зможуть набратися сил для подальших звершень. І все це в п’яти хвилинах пішки від ділового центру Києва.

Інфраструктура

Поруч з житловим комплексом ЖК New York Concept House організований зелений бульвар для прогулянок і неквапливого відпочинку. Також, дизайнерами передбачений затишний внутрішній двір, в якому приємно проводити час, відпочивати від швидкого ритму міста та гуляти з дітьми, адже ЖК NEW YORK Concept House дарує своїм мешканцям не тільки можливість поринути в сучасний ритм життя, але і насолоду тихого відпочинку разом з родиною.

 

Авторство

Концепція (Об’ємно-планувальні рішення): “Terra project”

Концепція (Фасадні рішення): Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
New York Concept House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).