О2 Residence
Клас:
Комфорт
Status:
Будується

Опис проекту

O2 Residence – це сучасний комплекс комфорт-класу, створений для цінителів розміреного способу життя. До центру Києва на машині ви зможете доїхати протягом 40 хвилин.

На території комплексу будуть всі умови для підтримки здорового способу життя – плануються маршрути для пішоходів, доріжки для велосипедистів і бігунів. На даху передбачені лаунж, звідки можна буде насолодитися незабутньою панорамою. Заплановані сучасні тепличні комплекси для вирощування Екопродукт круглий рік. Також в розпорядженні жителів будуть окремі садові ділянки для посадки плодових дерев.

O2 Residence – уособлення інновацій та безпеки
Потенційним покупцям запропоновано квартири з ергономічними плануваннями.

У будинку заплановані:
Відеоспостереження і цілодобова охорона. Тому сторонні особи і зловмисники не зможуть проникнути на територію.

Сучасна система управління будинком SFERA living system. Мешканці зможуть повідомляти про всі побутові питання, які потребують оперативного вирішення, зі свого гаджета. Це дозволить керуючої компанії оперативно реагувати на проблеми.

Консьєрж-сервіс з широким переліком послуг. Можна буде забронювати авіаквиток або оформити доставку їжі з ресторану.

Життя в оточенні природи: можливості та переваги
Чим приваблива для представника мегаполісу життя за містом?
По-перше, переїзд ближче до природи обіцяє величезну користь для здоров’я. Чисте повітря сприяє повноцінному відновленню сил і енергії. До всього, проведений далеко від міської суєти дозвілля приносить відчуття заспокоєння і гармонії.

По-друге, на природі маса варіантів для активного відпочинку дорослих і дітей. Катання на велосипеді і прогулянки пішки вздовж озера, рибалка і збирання грибів, спортивні ігри та плавання – вести здоровий спосіб життя не тільки корисно, а й захоплююче.

Авторство

Концепція: Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
О2 Residence
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).