PHILADELPHIA Concept House
Клас:
Преміум
Status:
Будується
Square:
9 600 m²

Опис проекту

У серці Києва, у центрі Печерська ми зводимо будинок, не схожий на інші.

Смілива сучасна архітектура, продумана ергономіка суспільних просторів, затишна прибудинкова територія. І всього 65 квартир, що розташовані на 17 поверхах.

Цей будинок ми створюємо для тих, хто цінує високу естетику, приватність та безпеку. Для тих, хто не готовий до компромісів, коли мова йде про якість життя. Для тих, хто не приховує свій унікальний стиль, який відображається навіть у фасаді будинку.

 

Архітектура

Створюючи PHILADELPHIA Concept House, ми надихалися провідним досвідом сучасної архітектури. Саме тому цей будинок відрізняється таким впізнаваним та вражаючим дизайном.

 

Головний секрет його привабливості – у використанні нової для України технології: фасад, обшитий металом.

 

Ще одна яскрава риса – це великі вікна, майже від стелі до підлоги. Ми використовуємо спеціальне дзеркальне покриття вікон, яке зберігає усі оглядові якості, але не дозволяє зазирнути до оселі з вулиці. Адже приватність наших мешканців – одна з головних цінностей будинку.

 

Сучасні дизайнерські рішення знайшли втілення і у суспільних просторах. Ми впевнені, що комфорт створюється не лише завдяки продуманій ергономіці, а й завдяки витонченій естетиці.

 

Для розробки концепції PHILADELPHIA Concept House ми залучили найталановитіших архітекторів і зібрали найкращу команду фахівців для її втілення.

 

Перепади поверхів, панорамні вікна з дзеркальним покриттям і металевий фасад будинку — ми створюємо новий архітектурний символ столиці.

 

Переваги

  • Вдале розташування у престижній частині центру міста
  • Близькість до багатьох архітектурних пам′яток, головна з яких – Києво-Печерська Лавра
  • Насичена високоякісна інфраструктура навколо будинку
  • Затишні парки та сквери неподалiк будинку
  • Суперсучасне архітектурне рішення
  • Панорамні вікна у кожній квартирі
  • Продумана ергономіка суспільних просторів
  • Застосування системи «розумний будинок», яка підвищує комфорт мешканців та оптимізує споживання комунальних послуг
  • Club Lounge, призначений лише для мешканців будинку та їхніх гостей

Авторство

Концепція (Об’ємно-планувальні рішення): “Buro”

Концепція (Фасадні рішення): Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
PHILADELPHIA Concept House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).