RYBALSKY
Клас:
Преміум
Status:
Будується

Опис проекту

На території Рибальського півострова ми будуємо сучасний житловий район — RYBALSKY. Тут буде не тільки комфортно жити, але й проводити дозвілля: гуляти набережною, пити каву в кафе біля каналу, відвідувати заходи, які регулярно проводитимуться на бульварі. У RYBALSKY кожен зможе відчути всі принади життя в центрі мегаполісу без звичних атрибутів на зразок шумних магістралей.

Унікальність розміщення житлового району зумовила підхід до його архітектури. Девелопер проекту вдався до старої стратегії забудови Подолу, обігравши її по-новому. Це дало можливість комплексу ідеально вписатися в навколишній ландшафт. Тут не буде сірих одноманітних хмарочосів, стихійних кіосків та хаотичної реклами. У житловому районі Рибальський ми збережемо естетику в усьому.

Переваги

Поділ давно відомий своєю чарівною красою та надзвичайною архітектурою. Ми хочемо зберегти автентичність району та додати йому нових рис. RYBALSKY матиме середньоповерхову забудову з якісними суспільними просторами, зеленими бульварами та мальовничим каналом, вздовж якого знаходитимуться кафе та ресторани з літніми майданчиками.

Особливості

ЖК Рибальський – передусім простір для життя, тому його територію займатимуть переважно дев′ятиповерхові будинки з затишними внутрішніми подвір′ями та мальовничим каналом.

Житловий район Рибальський матиме дворівневі підземні паркінги, розвинену інфраструктуру, зокрема, концептуальні кафе та ресторани, продуктові магазини, медичні установи, навчальний центр, зелені бульвари, спортивні та ігрові майданчики.

Розташування

Довга коса у північній частині Подолу ділила дві головні київські річки – Дніпро і легендарну Почайну, в якій князь Володимир хрестив Київську Русь. Залишки цієї коси, відокремленні гаванню – це Рибальський острів. Не зважаючи на те, що ми звикли звати його островом, географічно Рибальський – півострів, з’єднаний з рештою Подолу по суші.

Проект

Компанія SAGA Development та Perfect Group здійснює реновацію промислової зони на Рибальському півострові. Тут з’явиться новий житловий район, який логічно продовжить забудову старого Подолу невисокими кварталами та розвиненою мережею вулиць.

Проект передбачає зведення 9 будинків, нині триває будівництво чотирьох — №3, №5, №9, №11.Частину будинку №5 займатиме сучасний освітній комплекс. Ми вже облаштували в новому районі пішохідний бульвар і почали будувати власний канал.

Цінності

RYBALSKY — це суперсучасний район, який втілює ідею комфортного життя біля води. Тут хмарочоси не закриватимуть небо, а стихійні парковки не крастимуть простір у пішоходів. Ми віримо, що середовище з продуманим благоустроєм робить мешканців щасливими. Саме цього ми прагнемо досягти у RYBALSKY.

Простір для життя

Затишні подвір’я, зелені бульвари та сучасний суспільний простір біля води — ми подбали про те, аби мешканці RYBALSKY мали все необхідне для комфортного проживання. Адже, що може бути краще, ніж починати день з ранкової пробіжки районом, вдень відпочивати на лаві під кроною дерева, а ввечері прогулюватися біля каналу?

– Внутрішні двори (периметральна забудова з усіх боків відмежовує внутрішні двори від вулиць, тому простір усередині кварталів буде тихим і затишним. Доступ до подвір’я матимуть тільки мешканці будинку. Зручні лавки, столики для пікніків, зелені насадження, дитячі та спортивні майданчики — ми подбали, щоб на внутрішньому подвір’ї було все для сімейного відпочинку та дозвілля з дітьми)

– Пішохідний бульвар (бульвари між будинками стануть улюбленим маршрутом для прогулянок у RYBALSKY. Тут будуть пішохідні та велосипедні доріжки, дерева, газони та місця для відпочинку. Уздовж бульвару не пролягають міські автомагістралі, тож тут буде спокійно та безпечно. Кожен знайде тут комфортне місце для себе, адже бульвар поділено на три частини: парк, площу та спортивну зону. У парку можна буде посидіти на лаві під деревом, пройтися доріжками зі зручним мощенням. У центральній частині бульвару розташована площа, а з боків від неї стоятимуть столики. На вихідних тут можна буде влаштовувати сімейні пікніки, а на свята — фестивалі. На газонах у тіні платанів ми поставимо лежаки, у спортивній зоні вже встановили батути, зовсім скоро тут з’являться скейт-рампи. Поруч будуть зони для відпочинку)

– Водний простір (багатьом мешканцям RYBALSKY пощастить милуватися з вікон своїх квартир мальовничим краєвидом на Дніпро. І це лише одна з переваг життя біля річки. Ми зробимо все, аби нагадати киянам про цінність Дніпра та дати їм змогу відпочивати біля води. Наразі Київ відрізано від ріки автомагістралями та промисловими зонами. Ми прагнемо це змінити. Частину набережної Дніпра від Подільського мостового переходу до Петрівського залізничного мосту ми реконструюємо й облаштуємо там суспільний простір, де можна буде гуляти, бігати, кататися на велосипеді. Оновлена набережна буде відкрита для всіх охочих. Також на території RYBALSKY ми створимо власний канал і поєднаємо його з Дніпром за допомогою тунелю, який буде прокладено під вулицею Набережно-Хрещатицькою. Вздовж каналу буде розташована окрема вулиця з концептуальними кафе та ресторанами. Для закладів ми заздалегідь передбачили літні майданчики, тож мешканці зможуть смакувати стравами на свіжому повітрі та милуватися краєвидом. Окрасою кварталу стане спуск до каналу — сходи до води будуть виконані у вигляді амфітеатру)

Водний простір

– Інфраструктура (багатьом мешканцям RYBALSKY пощастить милуватися з вікон своїх квартир мальовничим краєвидом на Дніпро. І це лише одна з переваг життя біля річки. Ми зробимо все, аби нагадати киянам про цінність Дніпра та дати їм змогу відпочивати біля води)

– Набережна (наразі Київ відрізано від ріки автомагістралями та промисловими зонами — і ми прагнемо це змінити. Частину набережної Дніпра від Подільського мостового переходу до Петрівського залізничного мосту ми реконструюємо й облаштуємо там суспільний простір, де можна буде гуляти, бігати, кататися на велосипеді. Оновлена набережна буде відкрита для всіх охочих)

– Канал (на території RYBALSKY ми створимо власний канал і поєднаємо його з Дніпром за допомогою тунелю, який буде прокладено під вулицею Набережно-Хрещатицькою. Біля води ми облаштуємо суспільний простір: вздовж каналу буде розташована окрема вулиця з концептуальними кафе та ресторанами. Для закладів ми заздалегідь передбачили літні майданчики, тож мешканці зможуть смакувати стравами на свіжому повітрі та милуватися краєвидом. Окрасою кварталу стане спуск до каналу — сходи до води будуть виконані у вигляді амфітеатру)

Простір для спорту

У RYBALSKY зручно займатися спортом просто неба. На пішохідному бульварі ми облаштовуємо зону для активного відпочинку, де будуть батути, скейт-рампи, тенісний стіл. Також у дворі кожного будинку буде невелика workout-зона. На території району передбачено бігові та велосипедні маршрути. На каналі мешканці зможуть займатися веслуванням. Поруч з RYBALSKY розташований “5 елемент” — найбільший в Україні спортивний комплекс з басейнами, фітнес-залами, тенісними кортами. Тут проводять заняття з різних видів спорту, а також надають послуги у сфері краси та здоров’я.

Простір для дітей

– Дитячі майданчики у дворах (для дітей у кожному дворі будуть облаштовані ігрові майданчики. Завдяки продуманій системі безпеки, сюди не зможуть потрапити сторонні — доступ матимуть тільки мешканці будинку та їхні гості. Також до подвір’я не зможуть заїхати автомобілі — його територія буде повністю пішохідною. Ми ретельно обираємо ігрове обладнання, орієнтуючись, перш за все, на якість, надійність і безпеку. На майданчиках будуть встановлені гірки, сітки для лазання, гойдалки та пісочниці. Територія подвір’я матиме спеціальне мощення, але значну площу займатиме зелений газон)

Авторство

Концепція (Загальна концепція квартальної забудови): Олійник (“Buro”)

Концепція (Об’ємно-планувальні рішення окремих кварталів): Олійник (“Buro”), “Terra project”

Концепція (Рішення щодо частин благоустрою): Олійник (“Buro”), Максим Коцюба (kotsiuba), “Terra project”.

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
RYBALSKY
... ...

Про команію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).