SAN FRANCISCO Creative House
Клас:
Преміум
Status:
Будується
Square:
33 100 m²

Опис проекту

SAN FRANCISCO Creative House розташований на одній з головних транспортних артерій столиці, на проспекті Перемоги, 67 (Святошинський район, Галагани). Його мешканець може не боятися запізнитися на роботу, важливу зустріч або сеанс у кіно — від житлового комплексу легко дістатися у різні куточки міста.

Щоб доїхати до центру Києва, скористайтеся прямим шляхом — багатосмуговим проспектом Перемоги. Або, щоб зекономити час, оберіть поїздку на метро — за хвилину від будинку ви дійдете до станції «Нивки».

 

Переваги

– американський рівень життя, доступний тепер в Україні

– зручне розташування на одному з головних київських проспектів – проспекті Перемоги

– творча атмосфера суспільних просторів і прибудинкової території

– можливість перепланування квартир

– якісне будівництво від надійного забудовника

– насичена міська інфраструктура: магазини, кафе, ресторани, сервісні центри, навчальні заклади

– сучасна архітектура, яка втілює риси каліфорнійського міста Сан-Франциско

– система “розумний будинок”

– вражаючий панорамний вид

 

ЦІННОСТІ

Американське місто Сан-Франциско відоме насамперед своїми цінностями. Креативністю, якою пронизане повітря цього мегаполісу. Інноваційністю, завдяки якій Сан-Франциско називають одним з головних світових центрів високих технологій. Та універсальністю, адже у Сан-Франциско ви знайдете все, чого забажаєте.

 

Наша амбітна мета – втілити у SAN FRANCISCO Creative House усі вищезгадані цінності та створити унікальний простір для життя. Простір, призначений для тих, хто цінує творчість, технології комфорту та різноманіття сучасного світу.

 

CREATIVITY

– Вражаюча архітектура, що надихає

– Креативні суспільні простори

– Внутрішня інфраструктура, призначена для творчості та натхнення

– Творчий підхід до планування вашої квартири

 

HI−TECH

– Новітні технології для створення комфорту

– Високотехнологічна система безпеки

– Потужний WI-FI на всій території будинку

 

UNIVERSALITY

– Розвинена міська інфраструктура навколо будинку

– Ретельно продумана внутрішня інфраструктура

– Усе, що потрібно – на перших поверхах будинку

Авторство

Концепція: Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
SAN FRANCISCO Creative House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).