WASHINGTON Concept House
Клас:
Преміум
Status:
Будується
Square:
13 800 m²

Опис проекту

Розташування

WASHINGTON Concept House розташований у центрі Києва – за адресою вулиця Лабораторна, 12.

Від житлового комплексу до Великої Васильківської всього декілька кроків. При цьому будинок знаходиться всередині подвір’я та відокремлений від галасливої вулиці.

WASHINGTON Concept House створено для справжніх гурманів. Для тих, хто цінує вишуканий стиль життя. Це комплекс, у якому продумана кожна деталь – від зовнішнього оздоблення до внутрішньої інфраструктури. Але, перш за все, будинок привертає увагу своїми нестандартними фасадними рішеннями.

Архітектори WASHINGTON Concept House обрали динамічні фасади, які змінюють свій вигляд під різним кутом зору та мерехтять на сонці наче грані коштовного каменя.

 

Про проект

 • Концептуальний клубний будинок
 • 22 поверхи
 • 102 квартири
 • 1 під’їзд
 • Суперсучасна архітектура
 • Динамічний фасад

Переваги

 • Вдале розташування в центрі міста
 • Сучасна архітектура
 • Динамічні фасади
 • Насичена інфраструктура навколо будинку
 • Продумана інфраструктура у будинку – усе для гурманів
 • Атмосфера клубного будинку

Авторство

Концепція: Пахомов (“Buro”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “SAGA Development”

Галерея
WASHINGTON Concept House
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).