“Бережанський”
Клас:
Комфорт
Status:
Будується
Square:
23 916 m²

Опис проекту

  • Розташування

ЖК Бережанський знаходиться в Оболонському районі Києва, який вважається одним з кращих для життя. Зелені зони, парки, близькість Дніпра – все це тут! Оболонь – район з розвиненою інфраструктурою, поруч з ЖК безліч магазинів, школа, спортзал, і все, що потрібно для комфортного та активного життя.

Переваги: 

  • Своя котельня

Своя котельня – це тепло в будь-який час року, а також безперебійне постачання гарячої води. Оголошення «Вибачте, гарячої води не буде в найближчий два тижні» залишаться в минулому назавжди. Опалювальний сезон почнеться і закінчиться, коли це буде зручно Вам.

  • Утеплені фасади

Утеплені фасади. Будинок будується з червоної цегли, плюс стіни додатково утеплюються мінватою. Взимку в таких будинках тепло, влітку – прохолодно. Це дає можливість економити на обігріві і кондиціонуванні.

  • Всі зручності для комфортного життя

У ЖК передбачені: торговий центр і прибудинкові магазини, заклади сфери послуг, дитячий сад на 130 місць, спортивні майданчики, міні-футбольне поле, велодоріжки, дитячі майданчики, зони відпочинку, паркінги на 400 місць (наземний і підземний).

  • Вигідна розстрочка

Зручна розстрочка безпосередньо від забудовника на вигідних умовах.

  • Зручне планування

Всі квартири мають зручне планування, щоб кожен член сім’ї відчував себе комфортно і затишно.

  • Наявність особистого паркінгу

Наявність зручного власного гостьового і підземного паркінгу.

  • Авторство

Концепція: “Terra project”

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “Гал Житлобуд”

Галерея
"Бережанський"
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).