“SOHO residence”
Клас:
Комфорт
Status:
Введено в експлуатацію
Square:
15 300 m²

Опис проекту

Розташування

Однією з переваг житлового комплексу є його зручне розташування. Тиха і зелена вулиця Деміївська виходить на Голосіївський проспект і проспект Лобановського, якими до центру міста можна дістатись за 5-10 хвилин. На відстані 3 хвилин пішої доступності – станція метро “Деміївська”. Майже поруч із комплексом розташовані Деміївська площа і Центральний автовокзал.

На території ЖК «SOHO Residences» передбачені підземний і наземний паркінги, дитячі та спортивні майданчики, спортивне поле з універсальним покриттям. Неподалік від комплексу розкинувся один із найстаріших і найбільших у Європі Голосіївський ліс, унікальний своєю флорою і фауною. У ньому буде цікаво прогулятися і дорослим, і дітям – природний каскад озер, різноманітні атракціони, безліч прогулянкових алей і казкових стежок.

  • Технологія будівництва

Монолітно-каркасний будинок.

  • Зовнішні стіни

Керамічний блок, ширина 250 мм.

  • Фасадна система

1-й поверх – керамограніт. 2-й поверх і вище – система скріпленої теплоізоляції з чистової обробкою декоративною мінеральною штукатуркою.

  • Ліфти

У кожній секції 3 швидкісних ліфта: два на 400 кг і один на 1000 кг з сучасним оздобленням кабіни.

  • Двері

Металеві зі скляними вставками, з МДФ-накладками.

  • Вікна

3-камерний профіль білого кольору з функцією провітрювання. Підвіконня не передбачені.

У будинках встановлені вікна з енергозберігаючим напиленням і заповненням аргоном.

     Переваги

  • Висока якість

При будівництві житлового комплексу використовувалися високоякісні безпечні енергоефективні матеріали.

  • Інфраструктура комплексу

Повноцінна власна з дитячими і спортивними майданчиками, зонами відпочинку, гостьовий паркуванням і підземним паркінгом.

  • Зручне розташування

Комплекс розташований в зеленій зоні поруч з Голосіївським лісом і парком. До центру міста 10 хвилин. До метро Деміївська 500 метрів.

  • Розвинена інфраструктура району

У безпосередній близькості від комплексу знаходяться велика кількість об’єктів соціального і побутового призначення: дитячі сади і школи, клініки, салони краси, дитячі спортивні школи та школи мистецтв, магазини, ТРЦ, ресторани. Неподалік ринок «Деміївський».

Авторство

Концепція: “Terra project”

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “GEOS”

Галерея
"SOHO residence"
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).