“Дніпровська мрія”
Клас:
Комфорт
Status:
Збудований
Square:
14 660 m²

Опис проекту

Розташування 

ЖК “Дніпровська Мрія” розташований за адресою вул. Сосюри, ​​6, поруч з Дарницької площею. Зручна транспортна розв’язка і розвинена інфраструктура – ось головні переваги цієї місцевості. На Дарницькій площі кілька зупинок міського транспорту, звідси можна легко дістатися до майже будь-якої точки Києва. До станцій метро “Дарниця” та “Чернігівська” їхати всього 7-10 хвилин. Є власне авто? На дорогу до центру будете витрачати хвилин 15-20. Поруч з РК кілька шкіл, дитячих садків, лікарень, торгові центри, кінотеатри, магазини, ресторани, Даринок і арт-завод “Платформа”.

Переваги

  • своя котельня

Своя котельня – безперебійна подача гарячої води

  • утеплені фасади

Утеплені фасади. Будинок з червоної цегли, плюс стіни додатково утеплюються мінеральною ватою. Завдяки цьому взимку в таких будинках тепло, а влітку прохолодно, що дає можливість економити на опаленні і кондиціонуванні.

  • всі зручності для комфортного життя

Hа території ЖК будуть свої прибудинкові магазини, заклади сфери послуг та громадського харчування, дитячий майданчик, футбольне мініполе. Поруч торговий центр, заклади для активного спорту (басейн, тренажерні зали).

  • зручне планування

Всі квартири мають зручне планування, щоб кожен член сім’ї відчував себе комфортно і затишно.

  • наявність особистого паркінгу

На території ЖК буде своя інфраструктура, тут передбачені підземний паркінг на 108 місць і гостьова автостоянка.

Авторство

Концепція: “Terra project”

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “Гал Житлобуд”

Галерея
"Дніпровська мрія"
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).