“Драгоманова”
Клас:
Комфорт
Status:
Введено в експлуатацію
Square:
4 016 m²

Опис проекту

Розташування

Житловий комплекс “Драгоманова” розташований в старому і вже обжитому мікрорайоні Києва, зі зручною інфраструктурою: поруч – кілька шкіл і дитячих садків, фітнес-клуб, мережеві супермаркети, аптеки, поліклініки та лікарні. На території комплексу свої спортивний та дитячий майданчики. До метро Харківська або Позняки можна дістатися пішки приблизно за 15-20 хвилин, або під’їхати громадським транспортом.

Сам будинок – двосекційний, каскадної поверховості, висотою – 8-9 поверхів, на яких і розміщується 65 затишних квартир. На першому поверсі розташовуються нежитлові приміщення, офіси або супермаркети, на двох останніх – дворівневі квартири, пентхауси з власними терасами. На кожному поверсі розміститься по 4-6 квартир. Так як будинок позиціонується в комфорт-класі, то більшість квартир в ньому 1- та 2-кімнатні, але 3- і 5-кімнатні тут теж є.

Особливістю ЖК “Драгоманова” є паркінг на 49 місць, призначений виключно для мешканців будинку. Потрапити в нього можна прямо з ліфта (2 шт), який веде в житлову зону і офісні приміщення на першому поверсі, де так само знаходиться і консьєрж. Для людей з обмеженими можливостями передбачені пандуси.

На території повністю закінчена інженерно-транспортна система. Виконане вертикальне планування прибудинкової території з організацією поверхневого шару. Працює охоронна і сервісна служби.

Переваги

  • Контроль якості проектних рішень, робіт і матеріалів проводиться на всіх етапах, із залученням спеціалізованих організацій. Конструктивні особливості каркаса і фундаменту спроектовані з використанням передових технологій і реалізовані за участю провідних фахівців будівельної галузі.
  • Технічний і авторський нагляд проводиться комплексно і охоплює всі будівельні процеси. Завдяки цьому будівлі зводяться ефективно, на високому професійному рівні, з дотриманням будівельних норм і правил в повній відповідності з проектною документацією. Наші сертифіковані фахівці, що володіють великим досвідом і знанням нормативної бази, контролюють на будівельних ділянках всі процеси, а головне терміни здачі об’єктів.
  • Комфорт клас за всім вимогам до розташування, інфраструктури, конструктивними особливостями будівлі, оформлення прибудинкової території, інженерних комунікацій, якість будівельних матеріалів ЖК на вул.Драгоманова відноситься до категорії будинків підвищеної комфортності.
  • Підземний паркінг – соблива перевага даного Комплексу. Наявність в підземному паркінгу 49 парко-місць, призначених виключно для мешканців даного комплексу, робить ЖК “Драгоманова” особливо привабливим для проживання.

Авторство

Концепція: “Terra project”

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “КМБ”

Галерея
"Драгоманова"
... ...

Про компанію Terra project

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).