“Лейпцизька”
Клас:
Бізнес
Status:
Будується
Square:
4 530 m²

Опис проекту

Розташування

ЖК “Лейпцизька” знаходиться на вулиці Лейпцизькій, 13. Будівництво цього висококомфортабельного житлового комплексу бізнес-класу з каскадною поверховістю від 7 до 17 поверхів, з квартирами підвищеної комфортності, що матимуть високі стелі та вітражні панорамні вікна до підлоги, з яких відкриваються неповторні краєвиди на сучасний та історичний центр міста, вже завершилося. З вікон власної оселі можна милуватися не лише мальовничими світанками і магічними заходами сонця, а й дзвіницею Києво-Печерської Лаври, пам’ятником “Батьківщині-Матері” меморіального комплексу Національного музею історії Великої Вітчизняної війни, зеленню парку Вічної Слави та Національного Ботанічного саду ім. М. Гришка, краєвидами на Дніпро і Лівий берег столиці.

  Безумовною перевагою даного житлового комплексу є раціональна організація житлового простору квартир, функціональність місць загального користування для зручного побуту мешканців та продумане розміщення зон дозвілля і відпочинку. Все це добре заплановано та облаштовано на прибудинковій і прилеглій до комплексу території.

  Житловий комплекс має добре розвинуту соціально-побутову інфраструктуру. Поруч з будинком знаходяться дитячий садок та ліцей нового типу з поглибленим вивченням англійської мови №171 «Лідер», бізнес-центр «МERX», неподалік – ресторани, магазини, кафе, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», музей Івана Гончара, музеї мікромініатюр Миколи Сядристого та книги і друкарства України, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.  Будинок побудований в класичному німецькому стилі і розташований у затишному місці на вулиці з назвою відомого німецького міста. По однойменній вулиці Лейпцизькій здійснюється основне транспортне сполучення. У свою чергу, вона перетинається з вулицями Цитадельною та Московською, які переходять у вулиці Генерала Алмазова та Лаврську.

 Переваги

1. історичний центр Печерська
2. мальовничі краєвиди на Лавру та Печерські пагорби
3. розвинена історико-культурна та культурно-мистецька інфраструктура
4. розвинена соціально-побутова інфраструктура
5. сучасний монолітно-каркасний будинок бізнес-класу з керамічно-цегляними стінами і вентильованим фасадом
6. висота поверху 3.3 м

7. квартири з терасами, панорамними вітражними вікнами, вікнами у ванних кімнатах та унікальними краєвидами
8. вдалі планувальні рішення та раціональна організація житлового простору
9. дизайнерське фойє
10. паркінг та нежитлові приміщення.

Авторство

Концепція: Бородкін Ю.М.

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “КМБ”

Галерея
"Лейпцизька"
... ...

Про компанію Terra project

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).