“Лумумби”
Клас:
Бізнес
Status:
Введено в експлуатацію
Square:
3 030 m²

Опис проекту

Розташування

“Лумумби” – сучасний житловий будинок бізнес-класу за адресою вул. Іоанна Павла II,11.

   Печерськ – діловий і культурний центр столиці, зелений, яскравий і престижний. Саме тут розташовані аристократичні маєтки із сучасною європейською архітектурою, легендарні історичні пам’ятники, відомі українські музеї та художні галереї, концертні зали, численні парки і сквери.  Прогулюючись  тінистими алеями, виникає відчуття, ніби вся краса і велич міста належить саме вам.
   Житловий комплекс на Іоанна Павла II розташований в самому серці Печерська, жителі якого завжди в центрі подій, у вирі ділового життя і великих можливостей, в середовищі, де народжуються найсміливіші мрії і амбітні плани.
   Саме реалізації нових планів сприятиме наш проект: 24-поверховий сучасний монолітно-каркасний “хмарочос” з теплими керамічно-цегляними стінами, навісними фасадами і панорамними вікнами. Різноманітний асортимент квартир з високими стелями і яскравими планувальними рішеннями, з прекрасними видами на центр Києва – це реальна можливість для кожного здійснити давню мрію – стати власником кращої нерухомості в серці столиці.
   У будинку представлені найрізноманітніші квартири з цікавими планувальними рішеннями і площами – від мінімальних однокімнатних (44 кв.м.) до шестикімнатних (197 кв.м.). Настільки великий асортимент дозволяє кожному покупцеві вибрати для себе найкращий варіант.
   Центральне місце розташування, елітні квартири, наявність нежитлових приміщень та паркінгу, сучасне дизайнерське оформлення фойє, швидкий доступ до нічного і культурного життя Києва привертають увагу успішних і ділових людей. Комфортне розташування будинку дозволяє швидко дістатися до будь-якого місця правого берега, а також лівобережної частини міста. У зоні пішохідної доступності перебувають станції метро «Дружби народів» і «Палац Україна».
   Вулиця Івана Павла II – тиха і спокійна. Але з’єднує вона дві великі артерії міста – бульвар Дружби народів і вул. Велику Васильківську. Кілька хвилин по бул. Дружби народів – і ви вже знаходитеся в Національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка, який розташований на Печерських пагорбах, з яких можна насолоджуватися неймовірним видом на лівобережжі столиці, вдихаючи запахи квітучих дерев.
   На протилежному кінці вул. Іоанна Павла II розташований парк Марії Заньковецької. Саме поряд з ним знаходиться найбільший в Україні концертний зал “Національний палац мистецтв «Україна»”.
   У безпосередній близькості від комплексу розташовані великі ділові центри та престижні навчальні заклади, дитячі садки, ресторани і бутіки, НСК «Олімпійський», торгово-розважальні комплекси, а також найбільший регіональний ТРЦ «Ocean Plaza».
   Життя в комплексі за адресою вул. Іоанна Павла II, 11 – це зручність і престиж, оскільки жителі Печерська завжди в центрі подій.

Переваги комплексу:

1. діловий і культурний центр міста.
2. розвинена соціально-побутова інфраструктура.
3. розвинена культурна і торгово-розважальна інфраструктура.
4. сучасні технології та якість будівництва.
5. перший поверх – нежитлові приміщення

6. підземний паркінг.
7. комори для зберігання речей.
8. квартири з високими стелями, панорамними вікнами.
9. поліпшені планувальні рішення.
10. керамічна цегла, вентильований фасад.

Учасники:

Концепція: “Terra project”

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “КМБ”

Галерея
ЖК "Лумумби"
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).