“Обухівська 135а”
Клас:
Економ
Status:
Введено в експлуатацію
Square:
8 100 m²

Опис проекту

Розташування

Житлові будинки по вулиці Обухівській, 135-А розташовані в екологічно чистому районі міста, уздовж озера та лісу. Найближча станція метрополітену – “Академмістечко”, від неї можна     доїхати    на маршрутному таксі за 5 хвилин або дійти пішки    за  15 хвилин    до    ЖК “Обухівська 135 а”, помилувавшися видами навколишньої природи. У будинках на перших поверхах будуть розміщені магазини, аптека, хімчистка, відділення банку.

Інфраструктура

Велика кількість дошкільних дитячих і навчальних закладів гарантує кращу освіту Вашої дитини в залежності від уподобань. Наявність поруч великої кількості спортивних майданчиків і спорткомплексів дозволить Вам підтримувати себе завжди в хорошій формі. Неподалік комплексу розташовані великі гіпермаркети і торгові центри, такі як «Auchan», «Lavina Mall», «Епіцентр» і багато інших.

Авторство

Концепція: “Terra project”

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “КГС”

Галерея
"Обухівська 135а"
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).