“Richmond”
Клас:
Бізнес
Status:
Будується
Square:
750 m²

Опис проекту

Розташування

ЖК “Richmond” – новий будинок, який компанія Geos звела в центрі Києва  за адресою Івана Кудрі, 26,  що всього в п’яти хвилинах ходьби від бульвару Дружби народів. Сучасний житловий комплекс бізнес-класу відповідає атмосфері елітного Печерська – якісний, комфортний, респектабельний.

Технічні характеристики

Житловий комплекс представлений одним двосекційним будинком змінної поверховості. Він зведений за монолітно-каркасною технологією. Стіни виконані з цегли і блоків КЕРАТЕРМ. Утеплення здійснено за системою навісного фасаду з використанням мінеральної вати. У будівлі працює по 6 ліфтів – по три в кожній секції. Опалення – централізоване.

Житлова площа розміщена починаючи з третього поверху. Асортимент квартир досить широкий (більше 200 апартаментів різної площі та планування) і здатний задовольнити всіх покупців. У будинку представлені квартири на будь-який смак: модні студії, класичні планування, дворівневі. При цьому всі вони – світлі, видові, просторі. Висота стель становить 3,3-4,2 м. В приміщеннях встановлені металопластикові склопакети на вікнах, вхідні металеві протиударні протипожежні двері, а також лічильники на воду, електрику, опалення для кожної квартири. Виконана розводка електрики (мідний дріт), горизонтальна розводка опалення та цементно-піщана стяжка. З усіх апартаментів відкривається чудовий вид на місто, зокрема на Печерські пагорби. Тому ви завжди можете насолоджуватися приголомшливими панорамами.

Інфраструктура

На двох нижніх поверхах новобудови розміщені нежитлові приміщення. У вас є можливість придбати не тільки квартиру, але і офіс в цьому ж будинку. Це вигідне інвестиційно-привабливе інвестування коштів, яке допоможе вам розвивати свій бізнес. На підземних поверхах будівлі розташований дворівневий паркінг. Біля будинку облаштовано дитячий ігровий майданчик і зони відпочинку.

Переваги апартаментів ЖК Richmond:

  • комфортне статусне житло;
  • насичена міська інфраструктура поруч з будинком;
  • власний паркінг в центрі мегаполісу;
  • широке розмаїття планувань;
  • мобільність і транспортна доступність;

Авторство:

Концепція: Петров (“Terra project”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “GEOS”

Галерея
"Richmond"
... ...

Про компанію Terra project

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).