“Victory V”
Клас:
Бізнес
Status:
Введено в експлуатацію
Square:
5 360 m²

Опис проекту

   Розташування

ЖК “Victory V” – це житло для амбіційних, активних та енергійних людей, які закохані в Київ та його стрімке насичене життя. Будинок розташований в центрі всіх важливих і цікавих подій, а також великих можливостей.

Поряд – елітні магазини, численні кафе та ресторани, затишні парки та сквери – все, що необхідне для комфортного життя людей, які живуть в унісон зі стрімким ритмом столиці.
Ділова та культурна активність Києва зосереджена у 5-хвилинній доступності, що так важливо для людей, що цінують час та мають щільний графік. 

     Архітектура

ЖК “Victory V” – це втілення ідеальних уявлень про сучасне столичне життя. Тут стрімкість, розвиток, добробут і комфорт – не мета, а реальність.

Планування квартир поєднують в собі раціональність організації простору, естетику, максимальне використання природного світла й переваг чудових краєвидів, що відкриваються з вікон.

Великий будинок на 34 поверхи витонченої, лаконічної архітектурної форми, розташований в центральній частині Києва, з власним паркінгом і зручною прибудинковою територією, є символом успішного життя в мегаполісі.

   Переваги

Великий вибір квартир у комплексі забезпечить задоволення усіх Ваших найменших побажань щодо вибору майбутньої оселі.

Життя мегаполісу залишається за вікном, а у Вашій квартирі панує спокій. Квартири у комплексі мають власні тераси, де Ви будете неквапливо пити ранішню каву.

Зовні суворий та витриманий будинок Victory V має особлиий образ, який забезпечують найкращі технології навісних фасадних систем. Проектом передбачено достатню кількість корзин для кондиціонерів для збереження цілісності та стилю будинку.

Для авто у проекті передбачено трирівневий паркінг.

Авторство

Концепція: Петров (“Terra project”)

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “Гал Житлобуд”

Галерея
"Victory V"
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).