Горлівська 215а, 215б, 215в.
Клас:
Економ
Status:
Введений в експлуатацію
Square:
12 687 m²

Опис проекту

Розташування

Житловий комплекс знаходиться на перетині вулиць Армянська та Горлівська, разом із розвинутою соціальною та комерційною інфраструктурою. Поруч — ліцей “Інтелект”, школи №10 та №113, дитячий садочок. Державні дитячі садочки: «Оберіг», «Лісова казка», «Росинка», «Колосок», а також № 696, №774, №59 и №99, приватні садочки: «Щастливе дитинство», «Тріумф», «Місце, де діти щастливі».

Інфраструктура

   У 5-ти хвилинах ходьби пішки — станція метро “Вирлиця”, в 10 хвилинах – станція метро “Бориспільська”. В зоні пішохідної доступності — супермаркети “АТБ” та “Сільпо”, стадіон та территорія Київського Інституту Національного Університету “Одесская юридическая академия”.

До міжнародного аеропорту “Бориспіль” – 15-20 хвилин автомобілем. Поруч із житловим комплексом — Парк “Партизанської слави”.

Авторство

Концепція: “Terra project”

Розробка документації стадії Проект, РД: “Terra project”

Замовник: “КМБ”

Галерея
Горлівська 215а, 215б, 215в.
... ...

Про компанію Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).