BRISTOL Comfort House
Класс:
Комфорт
Status:
Сдан в эксплуатацию
Square:
16 300 m²

Описание проекта

Расположение

BRISTOL Comfort House расположен рядом с центром, на проспекте В. Лобановского, который служит одним из важнейших транспортных путей столицы.

Преимущества

  • Удачное расположение (возле метро, рядом с центром, недалеко от торговых центров)
  • Качественное жилье (проверенное качество строительства, многие типы квартир, удобная планировка)
  • Разумная цена
  • Удобная инфраструктура (комфортная придомовая территория, для жизни — рядом с домом)
  • Надежная инвестиция (прогнозируемый рост цен в этом районе, гарантии надежного застройщика)

Мы позаботились, чтобы вы комфортно чувствовали себя не только в собственной квартире, но и в общественном пространстве BRISTOL Comfort House, а также на придомовой территории.

Галерея
BRISTOL Comfort House
... ...

О компании Terra project

Компанія заснована у 2012 році та за 6 років  отримала великий досвід у створенні об’єктів архітектури. При наявності  багатьох відомих архітектурних бюро  існував дефіцит ефективного проектного менеджменту, що стало основною ідеєю  створення і подальшого розвитку компанії.

Основна стратегія  компанії робить акцент на якості та швидкості адаптації проектів як власних, так і партнерських від перших абрисів до виконання робочих креслень та погодження в державній архітектурно будівельній інспекції України.

Завдяки впровадженню технологій інформаційного моделювання (ВІМ) та системи координації між учасниками проектування, ми підвищуємо якість проектної документації, що зменшує строк проектування, будівництва та заощаджує кошти замовника.

Серед 10 найбільших девелоперів Києва 6  обрали нашу компанію в якості генерального проектувальника. Результатом нашої наполегливої праці є 1.6 мільйони квадратних метрів житлової забудови, понад 250 об’єктів адміністративного та індивідуального призначення, понад 20 автозаправних комплексів та промислових об’єктів.

На сьогодні компанія нараховує понад 110 фахівців високої кваліфікації, що проектують на основі інформаційного моделювання споруд та сучасних засобів. Серед них 2 кандидати технічних наук, 8 сертифікованих архітекторів, 7 сертифікованих інженерів, 3 експерти по технічному обстеженню будівель і споруд. Запроваджена система обробки, обміну та збереження інформації, 3D моделювання.

Також компанія має досвід  виконання договорів з бюджетним фінансуванням (реконструкція Бесарабського ринку, детальні плани забудови м. Києва, розробка схеми тимчасових споруд торговельного, побутового та соціально-культурного призначення, etc).

Компанія має досвід розробки власних проектів та реалізація концепцій інших архітектурних бюро різних країн, адаптації проекту згідно будівельних норм Україні, проходження експертизи, нагляд за будівництвом (Drozdov&Partners, BuroO, ZGF architects, etc ).